Kontakt

SPRZEDAŻ I WYCENY

Informacja oraz wycena zleconego montażu SMD / THT i projektowania urządzeń elektronicznych oraz produkcja i projektowanie urządzeń mechaniczych. W celu uzyskania szybkich i kompletnych informacji zachęcamy do przesyłania zapytań e-mailem.


tel. (33) 860 14 00

REKRUTACJA / OFERTY PRACY

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy na konkretnym stanowisku lub po prostu rozglądasz się za nową pracą zachęcamy do przesłania CV. W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska lub ,,ogólne zapytanie o prace". W CV proszę zamieścić poniższą formułe (zgodną z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez MCD Electronics Sp. z o.o. (Żywiec przy ul. Lelewela 26), dla celów obecnych i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.(t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm. ) jest MCD Electronics Sp. z o.o. (Żywiec przy ul. Lelewela 26) który przetwarza dane osobowe zawarte w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, prawie do wglądu w ich treści oraz ich poprawiania i usuwania.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.


tel. (33) 860 14 23

ZAKUPY / LOGISTYKA

Wszystkie zakupy w MCD Electronics realizowane są przez Wydział Logistyki. Na bieżąco realizujmy zakupy na potrzeby produkcyjne m.in.: elementy elektroniczne (półprzewodniki, płytki PCB, obudowy, bezpieczniki, elementy dyskretne, indukcyjne, elektromechaniczne, złączne, pasywne, instalacyjne), metale kolorowe (blachy, pręty, płaskowniki, rury), narzędzia obróbki skrawaniem oraz obróbki plastycznej, chemia przemysłowa i aparatura pomiarowa.

Informacje odnośnie obecnych postępowań zakupowych, rodzajów elementów oraz materiałów można uzyskać pod e-mailem

Ewa Iwanek

tel. (33) 860 14 13

Jacek Machała

tel. (33) 860 14 10

Jan Radwaniak

tel. (33) 860 14 11

SEKRETARIAT / POZOSTAŁE ZAPYTANIA

tel. +48 / 33 / 860-14-00
fax +48 / 33 / 476-12-83 samoczynne wybieranie