O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1992 roku. Zajmujemy się zarówno konstrukcją jak i produkcją zaawansowanych urządzeń elektronicznych z dziedziny medycyny, automatyki przemysłowej, energetyki odnawialnej, mechaniki układów oraz systemów monitoringu i oświetlenia awaryjnego. Wypracowane przez nas rozwiązania technologiczne sprawdzają się doskonale w tak kompleksowych konstrukcjach jak hotele, lotniska, czy szpitale. Jesteśmy także producentem pierwszego polskiego systemu automatyki domowej typu inteligentny dom – Domito.

Zatrudniamy ponad 100 osób o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym w programowaniu (C++, C#, Python, HTML, Java), konstrukcji elektronicznej, konstrukcji mechanicznej, fizyce, matematyce i energetyce.

Wierzymy, że dzięki naszej unikatowej kulturze opartej na innowacji, ciągłemu rozwojowi i doskonaleniu oraz wizjonerskiemu podejściu do powierzanych nam zadań staniemy się doskonale rozpoznawalną marką będącą synonimem najnowszych technologii, zaawansowanych rozwiązań i najwyższych standardów biznesowych.

Historia

 • 1992

  Firma rozpoczęła swoją pierwszą masową produkcje analogowych odbiorników satelitarnych i sterowników do mechanizmów obrotowych anten satelitarnych automatyki sterującej skrzydłami bram wjazdowych i garażowych.

 • 1998

  Rozpoczęto produkcje skomplikowanej elektroniki do wyrobów medycznych i urządzeń do systemów oświetlenia awaryjnego.

 • 2007

  Z biegiem lat Domito rozwinęło się w kilku niezależnych kierunkach dedykowanych określonym branżom: Domito Home, Domito Industrial, Domito Garden i Domito Eco.

 • 2013

  BMS Building Management System, który dzięki autorskiej aplikacji ZEBRA integruje takie obszary jak: kontrola dostępu, rejestracja czasu pracy, CCTV, HVAC.

 • 2015

  Rozbudowując swój park maszynowy i oferując zarówno konstrukcje jak produkcje zaawansowanych urządzeń z zakresu mechaniki.

 • 2015

  Dzięki doświadczeniu Firmy w branży elektronicznej i mechanicznej możemy zaoferować produkt niestandardowy i innowacyjny w swojej klasie.

 • 2016

  Rozbudowa systemu BMS o Podsystem Monitoringu Pracy Maszyn, który jest w pełni kompatybilny z oferowanymi innymi rozwiązaniami (KD, RCP, CCTV itd.)