Ludzie

Interdyscyplinarność

Podstawą opracowywania rozwiązań w MCD Electronics jest podejście interdyscyplinarne. Daje ono możliwość spoglądania na problem z wielu różnych stron co generuje nowatorskie, nieoczywiste podejście do rozwiązania problemów. Zespół MCD Electronics składa się z osób specjalizujących się w różnych dziedzinach i posiadających różne zainteresowania: konstruktorów mechaników, konstruktorów elektroników, programistów C++, programistów C#, Python i SQL, grafików komputerowych w tym designer'ów, fizyków, matematyków, energetyków, tokarzy, frezarzy i wielu innych techników.

zespół specjalistów

Dzięki codziennej współpracy na wszystkich polach rozwoju w MCD Electronics tworzy się efekt synergii. MCD Electronics została założona przez pasjonatów i pomimo upływu lat i zwiększenia zatrudnienia do 100 osób firma dalej utrzymała ten sam charakter startup'owy, gdzie liczą się umiejętności oraz zaangażowanie, a nie stanowisko które piastujesz.

Nasz zespół to grupa wyjątkowych, wspierających się ludzi którzy tworzą wspaniałą kulturę organizacyjną.   Nasi pracownicy to wyjątkowe indywidualności, ale wszyscy codziennie działają razem i z pasją tworzą innowacje i zmieniają rzeczywistości na wszelkich możliwych jej poziomach. Jesteśmy dumni z tego, że nie akceptujemy utartych schematów, dogmatów i zawsze staramy się być o krok do przodu przed rynkiem.